PROČ UDRZTO.CZ?

Mít více za méně!

V pohledu dlouhodobé udržitelnosti bychom chtěli trvale přispívat k obnově oblečení, které máme kolem sebe. Naším cílem je co nejdéle „udržet“ věci co nosíme v našich životech. Myslíme si, že je vhodné pořizovat si kvalitní oblečení a s láskou a péčí se o něj starat. 

Počáteční náklady na kvalitní oblečení jsou vyšší, ale dlouhodobě správné. Tímto chováním se podporuje lokální ekonomika a doufáme, že se tím bude zvyšovat kvalita našich životů. Tento směr je dle nás více ekologický, než neustálé nakupování a plýtvání. 

 

Náše cíle!

Chceme dát možnost, aby se vyhazovalo co nejméně rozbitého oblečení a chceme pomoct ve zpomalení výroby nekvalitního. 

 

Všichni máme doma oblíbené věci co se rozbily

Z vlastní zkušenosti víme, že jsme schopni doma koukat na rozbité věci a nevíme kam s nimi zajít. Případně na to nemáme čas. Chceme přispět k tomu, aby existoval i e-shop, kde nemusíte nakupovat, ale necháte oblečení opravit či upravit. 

 

Dobrý vztah ke svým věcem

Životem nás provází spousty věcí, které si zamilujeme a nechceme o ně přijít. Drobné poškození či oděrky. Tyto malé či větší problémy se dají téměř vždy odstranit. 

 

Opravovat drahé či levné věci? 

Většinou se nevyplácí opravovat nekvalitní, levné věci. Pokud k nim nemáte vytvořený citový vztah. Rádi samozřejmě pomůžeme se vším.

 

Máme dlouholeté zkušenosti

Jsme krejčovská dílna, založená Alenou Tučkovou. Máme provozovnu oprav v nákupním centru Flora. Provozujeme e-shop Loram.cz a chceme jít dál tímto směrem. Proto jsme vytvořili UdržTo . Věříme, že je potřeba věci nejen vyrábět, ale také je umět spravovat. Víme co se vyplatí opravit. Na českém trhu jsme již deset let a chceme k vám jít blíž. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.